5:21 pm - Çarşamba Şubat 22, 2017

İzmir Bayilik Veren Firmalar

 

İzmir Bayilik Veren Firmalar

İzmir Bayilik Veren Firmalar

İzmir Bayilik Veren Firmalar

İzmir bayilik veren firmalar açısından neden önemlidir.?İzmir gelecek açısından oldukça değerli bir incidir. Ticari, turizm, kültürel alanlarda parlatılmayı bekleyen bir inci. Belkide parlamayı bekleyen bir elmas. Türkiye İzmir gelişmeden, büyümeden büyümesi mümkün değildir. Daha doğrusu istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmesi.

İşte ticaret alanında da İzmir olmadan bir firmanın büyümesi marka olabilmesi oldukça zor gözükmektedir. İzmire bayilik veren firmalar bunun bilincinde olması gerekmektedir.

İZmir iklim olarak sıcak, nemlidir. Bu durum sağlık açısından bir çok potansiyel etkileride beraberinde getirmektedir. Örneğin ayak sağlığı. Ayak sağlığı denildiğinde ilk akla gelen ayak kokusu ve ayak mantarıdır. İZmir için ciddi potansiyel ticaret hacmi oluşturan ayak sağlığı ürünleri açısından en önemli ürün gümüş çorap olabilir. Türkiyenin ilk patenti olan TR 20031384 ile gümüş çorap üretimi yapan doliche tekstil İzmirde bayilik almak isteyen girişimcilerle iş ortaklığı kurma peşinde.

İzmir bayilik veren firmalar içerisinde ayak kokusunu ve mantar sorunlarına çözüm getirmesi açısından oldukça önemli bir ürün çeşidine sahip olan doliche antimikrobiyal tekstil ürünleri ile kazanmak oldukça kolay. Çok ağır şartlar istemeyen firma sadece ürünün pazarlanması üzerine ağırlık vermektedir.

İzmirde bayilik almak isteyen girişimciler için oldukça önemli bir avantaj ürün olan gümüş çoraplar için detaylı bilgi almak için bayilik veren firmalara tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Bursaya Bayilik Veren Firmalar hakkındadır. Bursa da yatırım yapmak isteyen girişimcilere faydalı olabilir.

Filed in: Bayilik Veren Firmalar

No comments yet.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.