5:20 pm - Çarşamba Şubat 22, 2017

Bayilik Arayan Firmalar

Bayilik arayan firmalar genellikle yeni iş kurmak isteyen genç girişimcilerin kurmuş olduğu yapılardırBayilik arayan firmalar  ne arar. Tabiki yüksek kazanç. Yüksek kazancın kendine has yöntemleri bulunmaktadır. Bayilik arayanlar için oldukça ilginç bir fikir ayak kokusunu gidermek. Ayak kokusu tüm insanların sorunu olduğunu söylesek abartmış olmayız. Ayak kokusu başta olmak üzere ayak mantarı, pişiği, kaşıntısı vb gibi sorunlar ayak sağlığını etkileyen faktörlerdendir. Kendi işini kurmak amacıyla bayılık arayan girişimciler bu konuda ekmek kazanabilir.

Bayilik arayan firmalar için oldukça iyi bir ürün. Doliche gümüş Çorap Bayimiz Olurmusunuz. Doliche tekstilin geliştirdiği Bayilik sistemi  bayilik arayanla bayilik vereni bir ortak anlayış çerçevesinde ticari olarak birleştirmektedir.Bayilik arayan girişimci bayi olduğu ürünlerden toptan satışlarda yüzde 40-50 oranında kazanç sağlar. Bayilik veren firmalar arasında girişimcilere çok kar dağıtmayı hedefleyen Doliche Tekstil , Turkiyede niş ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Bayilik verenler olarak adlandırılan firmalar arasında bulunan Doliche Tekstil her geçen gün teknik tekstil alanında yeni ürünler üretmektedir.Teknik tekstil ürünlerinin katma değerinin farkında olan Doliche Tekstil bayilik veren firmalar arasından ayrılmaktadır.

Bayilik sistemi yayıldıkça,Bayilik almak da zorlaştı.Bayilik arayanlar da marka ürün bulmak için ciddi arayışlar içerisinde.Artık bayilik arayan ve bayilik veren yüzlerce marka var.Her zaman en karlı bayilikler aranmaktadır.Peki en karlı bayilikler nasıl belirlenir. Bayilik bir ürünün pazarlanmasında üretici ile tüketici arasındaki girişimcidir.Bu tanım bayiliğinin belkide en kısa ve sade tanımıdır.Bayilik sistemi bir ürünün tüketiciye ulaştırılmasında en etkili pazarlama yöntemlerinden birisidir.Bayilikle ,üretici bayilik arıyorum diyen girişimci ile aslında bir ortakdır.Böylece üretici ürününü marka yapma noktasından çok ciddi yol alır.Bayiliği alan girişimci ise bir markanın ortağı olduğu için ayrıca kazançlı çıkar. Bayilik üreticinin yapacağı pazarlama yatırımını azaltırken,bayiliği alan girişimci pazarlama faaliyetini bayilik ünvanı ile aktif olarak sürdürür. Bayilik üreticinin tüm gücünü üretme amacına adarken.Bayiliği alan girişimci tüm heyecanını ürünün pazarlanmasına harcar.Böylece bayilik hem üretimde kaliteyi artırır hemde kazancı artırır. Bayilik bayiliği veren üretici ile bayiliği alan girişimciyi bir çatı altına kazanmak felsefesinde birleştirirken iş istihdamını artırır.Bayilik bayiliği veren üreticinin üretim dışında arge ,daha kaliteli üretim,inovasyon,markalaşma gibi hayati konulara daha fazla eğilmesini düşünmesini sağlar.Bayilik bayiliği alan girişimcinin ufkunu ürünün pazarlanması satılması daha fazla tüketiciye ulaşılmasıiçin kafa yorar gücünü harcar.Böylece bayilik sistemi kazanç noktasında ikikere ikinin dört değilde daha çok para daha güçlü marka daha iyi üretilmiş ürün ettiği bir işbirliğini ortaya çıkartır.

Bayilik arayan firmalar Doliche Bayilik Sistemi hakkında bilgi almak için tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız bayimiz olurmusunuz hakkındadır.

Filed in: Bayilik Arayanlar

No comments yet.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.