5:20 pm - Çarşamba Şubat 22, 2017

Bayilik almak istiyorum

Bayilik almak istiyorum

Bayilik almak istiyorum kendi işini kurmak isteyen bir çok girişimcinin kendi kendine sorduğu bir sorudur. Bayilik fırsatları kriz ortamından yeni çıkan ekonomi çarklarının kendine geldiği bu dönemde dikkat edilmesi gereklidir. Bir çok firma bayilik fırsatlarını arayan girişimciler için çok ilginç ürünleri üretmektedir. Bayilik almak istiyorum diyerek kendi kendinin patronu olmak isteyen özellikle genç girişimcilerin bu inovatif ilginç ürünlerin bayiliğini alması gereklidir.

Bayilik Almak İstiyorum diyerek bayilik fırsatları arayan girişimcilere ilginç bir ürün  çorap. Ayak kokusu ve mantar yapmayan çoraplar bayilik verenler firmalar olan doliche tekstil tarafından verilmektedir. Kendi kendini kanıtlamış üzerinde uzunca Arge çalışması yapılmış doliche çorapları gümüş teknoloji ile üretilerek bayilik fırsatları arayan girişimcileri beklemektedir. Bayilik verenler firmalar içerisinde dikkat çeken bu ürünler % 100 herkesi ilgilendiren kötü ayak kokuları için ciddi bir çözümdür. Doliche tekstil bayilik verenler firmalar arasından inovatif diğer ürünlerle sürekli Arge çalışmaları yapılmaktadır.

Bayilik verenler firmalar içerisinde en önemli etken ürettikleri ürün ya da hizmetin fonksiyonel olmasıdır. Doliche  Gümüş Çorap hem bir çorap hemde ayak kokusunu ve mantarını gideren multifonksiyonel bir üründür. Doliche tekstil bayiliği hakkında bilgi almak için web sayfası www.doliche.com

E-mail : info@dolichetekstil.com

Tel        : 0 342 231 62 97

Gsm     : 0 538 354  86 58

Bir önceki sayfamızda Konyada iş kurmak  ile ilgilidir. Buradaki amacımız bayilik alarak kendi işini kuranlara yepyeni fikirler sunmaktır.

Filed in: Bayilik Arayanlar

No comments yet.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.