5:20 pm - Çarşamba Şubat 22, 2017

Antalya Bayilik Veren Firmalar

 

antalya bayilik veren firmalar

antalya bayilik veren firmalar

Antalya Bayilik Veren Firmalar

Bir turizm merkezi haline gelen Antalya ticaret potansiyeli olarak oldukça dikkat çekmekte. Gerek turizm gerekse ticaret alanında oldukça büyük yatırımlar sözkonusu. Antalya sadece Türkiye değil dünya aşısından da dikkate değer bir Akdeniz incisi.

Bu potansiyele sahip olan  Antalyaya bayilik vermek isteyen bir çok firma da bulunmaktadır. Gerek nihai ürün üreticileri gerekse hizmet üreten firmalar bayi arayışındadır. Antalyaya  bayilik vermek isteyen firmalar ürünlerini ya da hizmetlerini daha büyük pazarlata taşıma peşinde. Tabi Antalyada bayilik alan girişimci ya da kurum ise ürünü satabilirmiyim sattığımda geri dönüşü nasıl olacağının peşindedir.

Antalyaya bayilik veren firmalar içerisinde ayak kokusunu gideren ürünler üreten doliche tekstilde bulunmaktadır. Doliche tekstil Türkiyeninin ilk ve tek antimikrobiyal tekstil patenti olan TR 20031384 ile gümüş iyon teknojisini kullanarak çorap üretmektedir. Doliche tekstil antimikrobiyal gümüş çoraplarının pazarlanması için  Antalyaya bayilik vermek istemektedir.

Bayimiz olun kimsenin ayağı kokmasın sloganıyla Türkiyenin bir çok yerine bayilik veren firma ayak kokusuna çözüm sunmakta. Ayrıca yakta oluşan mantar sorunlarına da gümüş iyon teknolojileri ile üretilen çorpalarla çözüm sunmaktadır. Ürünlerin antimikrobiyal aktivite testleri yapılmıştır. Hem parekende hem de toptan satışlarda yetkili satıcı olarak bayilere e-reklam desteğide olacak. Ürünlerin satışlarını kolaylaştıran afiş ve bröşür desteğide bulunmakta.

Antalyada kendi işini kurmak isteyen ya da işini büyütmek isteyen girişimciler bu fırsattan yararlanmak için aşagıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0 342 231 62 97

E-Mail : info@dolichetekstil.com

Bir önceki konumuzda Girişimcilik ele alınmıştır. Girişimciliğin çok farklı tanımı yapılarak özellikle genç girişimcilere tavsiyeler bulunmaktadır.

Filed in: Bayilik Arayanlar

One Response to “Antalya Bayilik Veren Firmalar”

  1. 21 Kasım 2013 at 06:46 #

    Firmamız Antalya’da pamuk şeker ve patlamış mısır olarak üretim yapmaktadır.Türkiye geneli iş ortaklarımızı oluşturmak istiyoruz ve bu alanda sizin gibi sektörde öncü kurumlarla işbirliği içerisinde olmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Ürünlerimiz Market,Bakkal, Okul kantinleri , Akaryakıt istasyonlarında satılmaktadır. Sizlerde bizleri aranızda görmek isterseniz detaylı bilgi ve ürün numunelerimizi firmanıza göndermek isteriz
    İRTİBAT:05465640072

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.